Zmiany 2014

Z Technique.pl
Skocz do: nawigacja, szukaj

Zapewne uważni czytelnicy zauważyli ostatnie zmiany na naszej stronie.

Dla tych, którzy ich nie zauważyli wspomnę, że m.in. pogrupowaliśmy artykuły z ostatnich lat (od momentu uruchomienia nowego oprogramowania strony) w roczne wydania.

Najważniejsza jest jednak zmiana statusu strony. Po 8 latach działania strona (właściwie "portal") została oficjalnie zaklasyfikowana jako "czasopismo". Została też umieszczona w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych ISSN (pod numerem ISSN 2353-5059).

Szczegóły można znaleźć na stronie informacje prawne (w dziale pomoc).

Oczywiście nasz profil pozostanie niezmieniony. Tematyka nadal będzie dotyczyć techniki i technologii, ich przeszłości i przyszłości i zachowa ścisły związek z „materią”. Wszystkie dotychczasowe działy będą rozwijać się swoim tempem w miarę i w kierunku naszych zainteresowań.

Otworzymy też nasze łamy dla tych, z którymi mamy po drodze....

Nadal odczuwamy niechęć do komercji i w miarę możliwości będziemy jej unikać. Nie będzie więc "lokowania produktów" ani tekstów sponsorowanych, a wszystkie urządzenia, technologie i zdarzenia będziemy opisywać rzetelnie i w miarę możliwości na podstawie własnych obserwacji i doświadczeń.


Serdecznie zapraszamy do dalszego korzystania z naszego serwisu.


Redakcja


Powrót do "Strony głównej"


Powrót do "Wydania 2014"