Forum technique.pl Strona Główna technique.pl
Forum poświęcone technice rządzonej przez inżynierów :)
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Silnik spalinowy...Jak zrobić ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum technique.pl Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kazmierczak68



Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Łowicz

PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 5:16 pm    Temat postu: Silnik spalinowy...Jak zrobić ?? Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jestem tutaj nowy. Zakładam ten temat ponieważ na elektroda.pl, nie spotkałem odpowiedzi, było to wręcz zniechęcenie. Temat jest następujący: Jak zbudować silnik spalinowy?? Znalazłem taki silnik na YT: http://www.youtube.com/watch?v=XIcJnpdEs84 .
Była tam też plany, (http://www.john-tom.com/MyPlans/SteamPlans3/Shane2Stroke/Shanes_Two_Stroke_IC_Engine.pdf) których zupełnie nie rozumiem, ale może macie jakieś własne pomysły, może ktoś z was budował taki model.
Bardzo proszę was o pomoc i liczę na odpowiedzi.
Nie wiem czy to forum jest dobre dla tego tematu, ale nic innego już nie wymyśle. Z góry dziękuję.Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rysiek1954



Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Maj 24, 2012 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj!
Nie napisałeś, o jakie silniki Ci chodzi. Spotkałem się z taką książką "Modelarskie Silniki Spalinowe". Było tam sporo wiadomości o konstrukcjach takich silników. były też plany do samodzielnego wykonania silnika dwusuwowego i z tłokiem wirującym (Wankla). Poszukaj na Allegro i w Antykwariatach. Życzę powodzenia!!
Smile

_________________
Rysiek1954
ryskas@vp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum technique.pl Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz dołączać plików
Możesz pobierać pliki z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group