Technique.pl:Zasady zachowania poufności

Z Technique.pl
Skocz do: nawigacja, szukaj

O stronie

Na naszej stronie występują reprodukcje zdjęć, dokumentów lub fragmentów książek dotyczących opisywanych przedmiotów i zagadnień. Jest to wyraz szacunku, a czasem i podziwu autorów strony dla prezentowanych treści. Głównym celem autorów strony jest pokazanie jak wiele rzeczy było niegdyś opracowane przyzwoicie, uczciwie, starannie czyli po prostu dobrze. Reprodukowanie materiałów na tej stronie ma je uchronić przed całkowitym rozpłynięciem się w niebycie zapomnienia. Strona ma w tym zakresie charakter całkowicie nie komercyjny, więc nie służy nam do pasożytowania na cudzej pracy.

Ale...

Z formalnego punktu widzenia możemy niezamierzenie naruszyć czyjeś prawa autorskie. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z takiego zagrożenia, dlatego jasno deklarujemy możliwość usunięcia ze strony każdego materiału, który zostanie oprotestowany z punktu widzenia praw autorskich. W końcu prawo do rozpłynięcia się w niepamięci jest także prawem autora lub jego spadkobierców...

Jednocześnie zastrzegamy, że ponieważ publikujemy różne dokumenty - teksty i zdjęcia, więc jeżeli przy dokumencie nie podano źródła lub nie zastrzeżono inaczej, to znak, że zastrzegamy sobie wszelkie prawa autorskie do publikowanych treści i/lub ich wersji elektronicznych.

Dane osobowe

Nie zbieramy danych osobowych. Nie zamierzamy udostępniać, ani wykorzystywać w celach marketingowych lub komercyjnych żadnych danych (adresów e-mail) podawanych przez użytkowników w procesie rejestracji na naszym forum.